Kariéra > Referent správy dát o liekoch

Referent správy dát o liekoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Napĺňanie, spracovávanie a správa dát o sortimente zdravotníckych zariadení so zameraním na lieky v rámci databázy ADC Číselník,
  • zabezpečovanie poradenského servisu v rámci on-line zalistovávania liekov do ADC Číselníka,
  • štúdium legislatívnych noriem týkajúcich sa liekov a ich implementácia do procesu správy dát, štúdium a spracovávanie liekových interakcií u produktov zalistovaných v ADC Číselníku,
  • spolupráca na vývoji odborných systémov, textov a aplikácií využívajúcich ADC Číselník,
  • komunikácia s klientmi, obchodnými partnermi a užívateľmi produktov a služieb PharmINFO, s orgánmi štátnej správy na úseku farmácie, medicíny a verejného zdravia a komunikácia s akademickými, odbornými a profesijnými organizáciami z oblasti zdravotníctva.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1100 EUR (v závislosti na kvalifikácii a dohode)

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Príspevok na vzdelávanie
  • Flexibilný pracovný čas
  • Extra dovolenka
  • Vianočný bonus
  • Koncoročné odmeny
  • Športovo-kultúrne príspevky
  • Príspevok pri narodení dieťaťa
    a ďalšie

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu o túto pozíciu nám pošlite žiadosť spolu s profesijným životopisom v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu peter.matejka@pharminfo.sk. Do predmetu uveďte názov obsadzovanej pozície. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Upozornenie: Reakciou na túto pracovnú ponuku – zaslaním životopisu a ostatných dokumentov udeľuje uchádzač o zamestnanie spoločnosti PharmINFO spol. s r.o., so sídlom Ružová dolina 6, 82108 Bratislava, IČO: 36658111 súhlas so spracovaním svojich osobných údajov na účely a za podmienok uvedených v časti „Informácie poskytované pri získavaní osobných údajov od dotknutej osoby“ Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmaceut

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Aktívny prístup k práci
  • Silná orientácia na detail a precíznosť
  • Schopnosť samostatne riešiť zverenú agendu a zadané úlohy
  • Administratívne zručnosti a MS Access výhodou

Požadovaná prax: Nevyžaduje sa prax, pozícia je vhodná aj pre absolventa vysokej školy v odbore farmácia.

Kto sme

Stručná charakteristika spoločnosti

PharmINFO spol. s r.o. je lídrom v oblasti spracovania a poskytovania farmaceutických informácií na Slovensku. Našimi klientmi sú lekárne, farmaceutické firmy, distribútori liečiv, lekári aj laická verejnosť.

Pre našich klientov, laickú a odbornú verejnosť pripravujeme a priamo prevádzkujeme množstvo webových aplikácií, portálov, webových služieb.

Našim hlavným produktom je ADC Číselník (www.pharminfo.sk/produkty/adc-ciselnik/) na ktorého správu používame vlastné nástroje. Verejne najznámejším produktom je portál www.adc.sk s praktickými informáciami pre každého lekára aj pacienta.

Ponúkame miesto v stabilnej spoločnosti v príjemnom malom kolektíve. Ponúkame kvalitnú kávu k dobre ohodnotenej práci, oddychovku s Xboxom a netflixom...

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PharmDr. Peter Matejka
Tel.:+421248252460
E-mail: kariera@pharminfo.sk