Kariéra > Senior Full Stack .Net Web Developer

Senior Full Stack .Net Web Developer

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného .Net C# developera orientovaného primárne na Web / API development, schopného zrealizovať aj backendové tooly / services.

Náplň práce:
• návrh a vývoj prevažne webových aplikácií
• maintenance, bugfixing, improvement existujúcich appiek

Čo používame:
• .net framework / .net core
• MSSQL
• HTML, CSS, LESS, SASS
• TypeScript / Javascript, React, Redux
• Webpack

Nástroje, ktoré používame:
• Visual Studio + Resharper
• MSSQL Dev
• Atlassian Stack (Jira + Confluence + Bitbucket (git))
• TeamCity, Azure DevOps
• Telerik Kendo UI

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 2000 EUR

Zamestnanecké výhody, benefity

• Príspevok na vzdelávanie
• Flexibilný pracovný čas
• Extra dovolenka
• Vianočný bonus
• Koncoročné odmeny
• Športovo-kultúrne príspevky
• Príspevok pri narodení dieťaťa
a ďalšie

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• bohatá skúsenosť s .net technológiami
• znalosť front technológií Typescript, HTML5, CSS preprocessorov, React, Redux
• znalosť tvorby API, webových služieb
• skúsenosti s webpackom, msbuild, nuget, powershell
• git, GitFlow
• návrh jednoduchých databáz, tabuľky, views, stored procedures...
• zodpovednosť, čitateľný a zrozumiteľný kód

Kto sme

Stručná charakteristika spoločnosti

PharmINFO spol. s r.o. je lídrom v oblasti spracovania a poskytovania farmaceutických informácií na Slovensku. Našimi klientmi sú lekárne, farmaceutické firmy, distribútori liečiv, lekári aj laická verejnosť.

Pre našich klientov, laickú a odbornú verejnosť pripravujeme a priamo prevádzkujeme množstvo webových aplikácií, portálov, webových služieb.

Našim hlavným produktom je ADC Číselník (www.pharminfo.sk/produkty/adc-ciselnik/) na ktorého správu používame vlastné nástroje. Verejne najznámejším produktom je portál www.adc.sk s praktickými informáciami pre každého lekára aj pacienta.

Ponúkame miesto v stabilnej spoločnosti v príjemnom malom kolektíve. Ponúkame kvalitnú kávu k dobre ohodnotenej práci, oddychovku s Xboxom a netflixom...

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ján Pavlík
Tel.:+421248252460
E-mail: kariera@pharminfo.sk